0 بسته - 0 تومان
سبد خرید
یکشنبه, ۱۰ مهر ۱۴۰۱

spring header6

ما در افضاوب با همکاری موسسه فرهنگی فرهنگ زیبا برآنیم  با حمایت از بانوان و دختران هنرمند مشهد، نمایشگاه نوروزی امسال رو بصورت مجازی، در وب سایت بازرچه آنلاین هنرتون برگزار کنیم

طی این برنامه و با اتکا به شبکه ارتباطی که میان علاقه مندان و دوست داران محصولات صنایع دستی ( شبکه های اجتماعی) در اختیار ما قرار دارد، اقدام به معرفی و فروش اینترنتی آثار، به صورت مستقیم از تعداد محدودی از هنرمندان، می نماییم.


✅✅✅✨✨✨ کارهای شما باید استاندارهای کیفیت رو داشته باشه بنابراین بعد از بررسی توسط کارشناس هنری، شما هم می تونید در این نمایشگاه ثبت نام و آثار هنری تون ارایه شود⁦⁦

هدف حمایت از خانم ها و دختران هنرمند با انگیزه است که با تولیدات هنری خودشون می خوان کسب درآمد داشته باشند و به فکر گسترش کارشون هستند و لذت استفاده از کارهای دستشون که با عشق و خلاقیت آماده شده رو به مشتریانشون هدیه میدن

آرزوی سلامتی و موفقیت و آرامش داریم برای همه شما عزیزان

 

شرایط آثار و نحوه مشارکت در هنرتون

 • در حال حاضر این طرح فقط برای ثبت نام از بانوان هنرمند مشهدی به تعداد محدود و ارسال به خریداران مشهدی می باشد.
 • صرفا محصولات هنرهای دستی می توانند در طرح مشارکت نمایند
 • آثار می بایست موجود بوده و یا ظرف یک تا حداکثر هفت روز کاری، بعد از گرفتن سفارش، آماده شوند .
 • تمامی محصولات نزد هنرمندان می ماند و تنها درصورت فروش محصول، آثار به خریدار توسط هنرمند با پیک ارسال می گردد. هزینه ارسال با پیک به عهده خریدار محصول است.
 • جهت ایجاد اعتماد برای خریداران ، بعد از فروش هر محصول و تا زمان تایید دریافت اصل محصول خریداری شده توسط خریداران محترم، وجه دریافتی به صورت امانت نزد هنرتون می ماند و پس از تایید دریافت محصول توسط خریدار، به طور کامل بدون کسر هیچ کارمزدی، چهارشنبه هر هفته به حساب هنرمند واریز می گردد.
 • حداکثر تعداد محصولی که هر هنرمند در هنرتون منتشر کند درحال حاضر ۱۰ محصول است. برای هنرمندان متعهد و توانمند و کارآفرین مشمول طرح پلکانی تشویق حداقل ۳ فروش موفق در هر محصول بصورت ماهیانه و با میانگین ستاره ۴ به بالا که از سمت خریدار دریافت می کنند و بازخورد مثبت کاربران می شوند. و این تعداد به مرور افزایش پیدا میکند.
 • جهت حمایت بیشتر از این دسته هنرمندان متعهد، تمامی محصولات با نام و برند خود هنرمند در سایت و … معرفی و تبلیغ می گردند. و یک صفحه معرفی و اطلاعات کامل تماس هنرمند درنظر گرفته می شود
 • برای هر محصول باید فرم محصول به صورت کامل و دقیق تکمیل و ارسال گردد .
 • جهت ارایه خدمات بازاریابی و فروش ، بارگزاری محصولات در سایت و انتشار در شبکه های مجازی و …  ورودی ۱۰۰ هزار تومان، درنظر گرفته خواهد شد. این مبلغ صرف امورسایت از جمله کارمزد درگاه ‍پرداخت- هزینه هاستینگ- نگهداری و بروزرسانی سیستم - افزایش امکانات سیستم ‍و هزینه پرسنل خواهد شد.
 • این مبلغ بصورت سالیانه است و از تاریخ پرداخت تا یک سال محصولات در هنرتون قرار می گیرد. به عبارتی ماهیانه کمتر از ۱۰ هزار تومان .
 • جهت حفظ مشتریان و حمایت از بانوان متعهد و مسیولیت پذیر فرم ثبت شکایت برای خریداران فراهم است. آن دسته از هنرمندان که از این طریق مورد اعتراض قرار بگیرند بعد از بررسی و تایید، مشمول طرح پلکانی تعلیقبار اول، محصولات به موجودی یک عدد کاهش و بنابراین تنها توسط یک خریدار قابل سفارش خواهد بود.این عدد بصورت پیش فرض ۳ است. بار دوم، تا یک ماه محصولات فقط نمایشی است و قابل سفارش توسط مشتری نیست (موجودی صفر) و بار سوم حساب مسدود و کلیه محصولات آنها از حالت انتشار خارج خواهد شد می شوند

 

 

فرم ثبت آثار

 -صرفا محصولات صنایع دستی و هنرهای سنتی انتخاب خواهند شد.

-حتما فرم ها بادقت و کامل تکمیل گردند ( چنانچه اطلاعات خواسته شده در فرم ثبت محصول به صورت کامل تکمیل نگردد، همکاران ما اطلاعات لازم را جهت معرفی محصول به خریداران نداشته و امکان حضور محصول شما وجود ندارد.).

-تصاویر می بایست ، واضح و با کیفیت باشند و در قالب چیدمان چند تایی ارسال نشوند.

 سفارش دلخواه مشتری که باعث تغییر قیمت نهایی شود مورد قبول نیست و مواردی از قبیل رنگ یا... که تغییر قیمت ایجاد نمی کند می تواند در سفارش لحاظ شود.